• IMIENINY
  • .EDU
  • .PL

Imieniny Antoniny

Daty imienin Antoniny w ciągu całego roku znajdziesz poniżej. Święto uważane za najważniejsze wyróżnione jest na czerwono, a wybierając konkretną datę możesz sprawdzić kto jeszcze obchodzi imieniny w danym dniu:


>> Wyślij upominek! >>


Antonina to imię żeńskie pochodzenia łacińskiego, będące formą męskiego imienia Antoni. Antonina odznacza się spokojnym, zrównoważonym charakterem oraz wrażliwym i delikatnym wnętrzem, co pomaga jej w życiu łagodzić wszelkie spory i napięcia, które powstają w jej otoczeniu. Wrodzona nieśmiałość znika, gdy Antonina znajduje się w gronie bliskich przyjaciół, kiedy to potrafi być duszą towarzystwa. Lekko podchodzi do sztywnych zasad moralnych, gdyż posiada własny pogląd na to co jest do końca dobre czy złe. Chęć beztroskiego życia sprawia, że gdy napotyka trudniejsze sytuacje może się wycofać i uciec w swój świat marzeń, aby nie musiec ponosić odpowiedzialności. Antonina lubi zawody związane z histoią sztuki i turystyką.

>> Wyślij upominek! >>Ciekawi Cię jacy są ludzie noszący inne imiona? Wybierz literę alfabetu i odkryj tajemnice ich charakterów, a w kalendarzu sprawdź kto obchodzi imieniny w wybranym przez Ciebie dniu:
Copyright imieniny.edu.pl   |   Witryna korzysta z plików cookie (więcej >>)   |   Brakuje Twojego imienia?