• IMIENINY
  • .EDU
  • .PL

Imieniny Arkadiusza

Daty imienin Arkadiusza w ciągu całego roku znajdziesz poniżej. Święto uważane za najważniejsze wyróżnione jest na czerwono, a wybierając konkretną datę możesz sprawdzić kto jeszcze obchodzi imieniny w danym dniu:


>> Wyślij upominek! >>


Arkadiusz to imię męskie o rodowodzie greckim, oznaczające mieszkańca Arkadii, greckiej krainy. Arkadiusz to mężczyzna o dwoistym charakterze, w którym romantyk współistnieje z twardo stąpającym po ziemi realistą. Jest wrażliwy na krzywdę innych i gdy ma takie możliwości to stara się jej przeciwdziałać, a im bardziej wierzy w słuszność jakiejś sprawy tym bardziej wykazuje zaangażowanie i konsekwencję. Arkadiusz jest w miłości wiernym i lojalnym partnerem i tego samego oczekuje od drugiej strony, w której poszukuje swojego ideału. Mimo, iż lubi czasem ponarzekać to wcale nie znaczy, że żywi do kogoś urazę. Arkadiusz będzie dobrym prawnikiem czy naukowcem, a także dziennikarzem.

>> Wyślij upominek! >>Ciekawi Cię jacy są ludzie noszący inne imiona? Wybierz literę alfabetu i odkryj tajemnice ich charakterów, a w kalendarzu sprawdź kto obchodzi imieniny w wybranym przez Ciebie dniu:
Copyright imieniny.edu.pl   |   Witryna korzysta z plików cookie (więcej >>)   |   Brakuje Twojego imienia?