• IMIENINY
  • .EDU
  • .PL

Imieniny Konrada

Imieniny Konrada w ciągu całego roku znajdziesz poniżej. Święto uważane za najważniejsze wyróżnione jest na czerwono, a wybierając konkretną datę możesz sprawdzić kto jeszcze obchodzi imieniny w danym dniu:Konrad to osoba o wyjątkowej osobowości, charakteryzującej się szeregiem pozytywnych cech. Z pewnością jest to człowiek zdecydowany i ambitny, który zawsze dąży do osiągnięcia wyznaczonych sobie celów. Konrad cechuje się również wrażliwością i empatią, co sprawia, że łatwo nawiązuje kontakty z innymi ludźmi i potrafi wczuć się w ich potrzeby.

Jedną z najważniejszych cech Konrada jest jego determinacja. Jest to człowiek, który nigdy się nie poddaje i nie boi się trudnych wyzwań. Wartości, które stawia przed sobą Konrad, są dla niego bardzo ważne i zawsze dąży do ich realizacji. Niezależnie od tego, czy chodzi o karierę zawodową czy prywatne życie, Konrad zawsze dąży do osiągnięcia sukcesu.

Kolejną charakterystyczną cechą Konrada jest jego empatia. Potrafi on z łatwością wczuć się w potrzeby innych ludzi i zawsze stara się pomóc w miarę swoich możliwości. Jest to człowiek, który zawsze słucha drugiej strony i potrafi znaleźć rozwiązanie problemów. Konrad zawsze jest otwarty na innych ludzi i ceni sobie bliskie relacje z innymi.

Konrad to również osoba bardzo kreatywna i pomysłowa. Potrafi on myśleć poza schematami i często znajduje nietypowe rozwiązania problemów. Jest to człowiek, który zawsze ma wiele ciekawych pomysłów i potrafi je skutecznie wdrożyć w życie.

Ponadto Konrad jest osobą, która ceni sobie wartości jak uczciwość, lojalność i zaangażowanie. Są to cechy, które są dla niego bardzo ważne w życiu i które stara się pielęgnować zarówno w relacjach z innymi ludźmi, jak i w swojej pracy. Konrad to człowiek godny zaufania, który zawsze trzyma się swojego słowa i nie zawodzi swoich bliskich.

W życiu prywatnym Konrad cechuje się także dużą dozą romantyzmu. Potrafi on być troskliwym partnerem i kochać innych ludzi bezinteresownie. Konrad ceni sobie wartości jak miłość, przyjaźń i rodzinę i zawsze stara się dbać o te relacje. Jest to człowiek, który potrafi tworzyć ciepłą i przyjazną atmosferę w swoim otoczeniu.


Wiersz o Konradzie:
"Zdarza się u nas rzadko. Zawsze chodzi osobno od stada mgłą zadumania osnuty;
odrębnie rządzi myślami niż inni, innymi wyraża je skróty;
brzydzi się sprośnej mowy, grubych, prostackich słów o kobiecie,
a kreśląc obraz jej - lżejszych i przezroczystszych barw niźli inni dobiera na palecie.
Świetny matematyk, dobry muzyk, filozof wybitny, cierpliwy pedagog od uczniów serdecznie kochany;
rzadko bywa zdrów, nieraz widać, że cierpi i blednie, jak gdyby ginął od ukrytej rany.
Sny ma trudne, zawiłe, pełne znaczeń do spełnienia w śmiertelności niemożebnych;
nad łożem plotą mu się nocą wieńce z chmur i gwiazd, i ptaków wróżebnych.

Woła go wieczność ustami Filozofii, Matematyki, lub z półludzkiego wabi oblicza Chimery,
więc kroczy plącząc się w cyfrach, gwiazdach i ogarniającej
go zewsząd śmierci przez coraz to szersze i dźwięczniejsze sfery"
Kazimiera Iłłakowiczówna "Portrety imion"
Ciekawi Cię jacy są ludzie noszący inne imiona? Wybierz literę alfabetu i odkryj tajemnice ich charakterów, a w kalendarzu sprawdź kto obchodzi imieniny w wybranym przez Ciebie dniu:
Copyright imieniny.edu.pl   |   Witryna korzysta z plików cookie (więcej >>)   |   Brakuje Twojego imienia?